İstanbulkart (beta)

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma BELBİM A.Ş.
İstanbulkart mobil uygulaması ile sizde ulaşımda kullanmış olduğunuz kartınızı cep telefonunuzdan takip edin.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi BELBİM?in yeni hizmeti olarak karşımıza çıkan İstanbulkart mobil uygulaması sayesinde ulaşımda kullanmış olduğunuz İstanbul kartınızın içerisinde ne kadar paranız olduğunu takip edebilir ve ona göre yine uygulama içerisinden kredi kartınızdan yararlanarak ulaşım kartınıza para yüklemesi yapabilirsiniz. Yani İstanbul kartınıza para yüklemek için illa para yükleyecek dolum noktalardan aramanıza gerek kalmayacaktır. 

Android mobil cihazınıza indirmiş olduğunuz İstanbul kart mobil uygulaması sayesinde bu tarz zahmetlerden kurtulabilirsiniz. Uygulamayı mobil cihazınıza indirmek ve kullanmak da ücretsiz olup kullanıcılardan her hangi bir ücret talep edilmemektedir. İstanbulkart mobil uygulaması ile istanbulkart?ınıza para yükleme, bakiye görüntüleme ve hesap hareketlerini izleme işlemleri gibi birçok işlemi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde akıllı telefonunuzdan yapabileceksiniz. Bu tarz bir fırsattan yararlanmak için tek yapmanız gereken mobil cihazınızı daha verimli bir hale getirerek uygulamaya sahip olmak. 

NFC destekli olan mobil cihazlarınızda istanbulkart?ınızı telefonunuzun arkasına okutarak anlık bakiye görüntüleyebilirsiniz. Anlaşmalı banka kartı bilgileriniz ile istanbulkart?ınıza seçeceğiniz miktarda talimat oluşturarak para yükleme işlemi yapabilirsiniz. Sizde mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu bu fırsattan yararlanmak için uygulamaya sahip olun. 

 

Daha Fazla Göster
İstanbulkart (beta) indir